Kariéra

Kariéra

Najdi práci svých snů

Pracuj u nás

Warisch je významná značka mezi producenty masa a uzenin na Moravě se silnou pozicí na trhu.

Dlouhodobě rosteme a budujeme moderní výrobní podnik. Za silnou a stabilní firmou stojí neméně dynamicky fungující kolektiv pracovníků našeho vlastního masozávodu v Krnově a obchodní team působící na severní a střední Moravě. Uplatnění u nás najde řezník, expedient, řidič, operátor výroby uzenin i obchodní zástupce.

Chci u vás pracovat

Koho hledáme

Řezník/ce, s vyučením i bez
Plný úvazek
plat 31 000 - 40 000 KčZjistit více

Vaše role u nás

  • bourání masa
  • porcování masa
  • úklid pracoviště
  • dodržování bezpečnostních a hygienických pravidel

Očekáváme od Vás

  • vyučení v oboru řezník nebo praxe v bourání masa, případně ochota se to naučit
  • ochotu pracovat 5 směn týdně (ranní nebo noční)
  • ochotu pracovat v chladném prostředí
  • fyzickou zdatnost, zručnost a spolehlivost
  • trestní bezúhonnost

Dostanete od nás

  • pracovní smlouvu na plný nebo zkrácený úvazek
  • nástupní mzdu dle zkušeností od 31.000 Kč s možnosti růstu až do 40.000 Kč
  • stravenkový paušál 107,- Kč/směna
  • po zapracování docházkový bonus

Místo výkonu práce

Červený dvůr 1128/33, Krnov

Informace pro zájemce:

životopisy nebo dotazy zasílejte na emailovou adresu vlasta.warischova@warisch.cz popř volejte na tel.: 608 967 338

Dělník/ce, pro zpracování masa
Plný úvazek
plat 26 000 - 32 000 KčZjistit více

  • obsluha strojů pro opracování masa

  • manuální zručnost
  • ochotu pracovat 5 směn týdně
  • fyzickou zdatnost a spolehlivost

  • nástupní mzdu dle zkušeností od 26.000 Kč s možnosti růstu až do 32.000 Kč

Místo výkonu práce:

Zástupce / zástupkyně vedoucí pro prodejnu v Jeseníku
Plný úvazek
plat 19 000 - 25 000 KčZjistit více

Náplň práce:

  • aktivní prodej a prezentace zboží
  • kontrola kvality a čerstvosti
  • zodpovědnost za dodržování předpisů a standardů
  • objednávání a přejímka zboží na prodejně

Očekáváme od Vás:

  • vstřícné a příjemné vystupování
  • znalost práce s PC
  • komunikativnost, spolehlivost a samostatnost
  • zkušenosti s vedením malého kolektivu zaměstnanců

Nabízíme:

  • pracovní smlouvu na plný nebo zkrácený úvazek podle domluvy
  • nástupní mzdu 19 tis., po zkušební době až 25 tis. při plném úvazku
  • stravenkový paušál 107,-Kč/směna
  • zázemí stabilní společnosti

prodejna - náměstí Svobody, Jeseník

životopisy nebo dotazy zasílejte na emailovou adresu vlasta.warischova@warisch.cz popř volejte na tel.: 732 470 517 paní Křenková

Chcete u nás pracovat?

Náš tým se rozrůstá a my hledáme jak zkušené odborníky, tak čerstvé absolventy. Neváhejte a podívejte se na nově otevřená pracovní místa! Těšíme se na Vaše CV!

Nevyplňujte toto pole:

Osobní údaje budou zpracovány v souladu se s  zásadami zpracování osobních údajů.

Záruka