Warischova pečená klobása (obsah masa 96 %) (0,3 kg)

Kalkulačka
254 Kč –8 %
W kl Warschova pecena 41119
254 Kč –8 % 233 Kč / kg

Warischova pečená klobása je výtečná delikatesa, která se stala klasikou české kuchyně. Její bohatá chuť a aroma osloví jak milovníky tradičních receptů, tak i ty, kteří hledají nezaměnitelnou lahůdku. Ideální pro večírky, pikniky nebo jednoduché obědy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Skladování: Skladujte při teplotě 1 - 5 °C
Trvanlivost: Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 7 dnů, VB 21 dnů
 

Warischova pečená klobása je exkluzivní pochoutka, která má kořeny v české kuchařské tradici. Tento skvělý produkt zaujme nejen svou výraznou chutí a aroma, ale také svou kvalitou a širokým využitím. Je vhodná jako součást svačin, večeří nebo jako ingredience pro různé kulinářské experimenty. S láskou vyrobená podle starých receptur, nabízí unikátní zážitek v každém soustu. Warischova pečená klobása - pro ty, kteří ocení pravou chuť domácího pečení.

Warischova pochoutka sýra a žampionů: Skvělá kombinace Warischovy pečené klobásy, čerstvého sýra a plátků žampionů spojená v křupavém rohlíčku. Tento pokrm začíná s připravením čerstvých plátků Warischovy pečené klobásy, které se následně vrství na plátek čerstvého sýra a plátky žampionů. Tyto vrstvy jsou pak pečeny v troubě, dokud nezískají zlatavou barvu a sýr se hezky rozteče. Výsledkem je lahodný pokrm, který spojuje křupavost, šťavnatost a výraznou chuť v jediném soustu. Warischova pochoutka sýra a žampionů je ideální volbou pro společenské události nebo jako rychlá večeře po náročném dni.

Pečená klobása s bramborovou kaší a křupavou slaninou: Křehká vrstva křupavé slaniny, následovaná hladkou bramborovou kaší a korunována plátkem Warischovy pečené klobásy. Tento recept začíná s přípravou klobásy, která se spolu se slaninou peče v troubě, dokud nezískají zlatavou barvu a křupavost. Mezitím se vaří brambory, které jsou následně rozmixovány do hladké kaše. Na talíř se nejprve naservíruje vrstva bramborové kaše, na niž se položí klobása s křupavou slaninou. Tento jedinečný pokrm zaručuje spojení teplé, uklidňující kaše s chutí klobásy a křupavostí slaniny, což ho činí ideální volbou pro chladné zimní večery.

Klobásová těstovinová smršť: Prostřednictvím smetanové omáčky propojené s klobásou a těstovinami se otevírá kouzelný svět chutí, který vás okouzlí svou jedinečností. Tento recept začíná s přípravou klobásy, která se smaží na pánvi spolu se smetanovou omáčkou a jemně se dochucuje kořením. Mezitím se vaří těstoviny, které se následně smíchají s připravenou omáčkou a klobásou. Výsledkem je jedinečný pokrm, který spojuje hladkost těstovin s bohatou chutí klobásy a omáčky. Klobásová těstovinová smršť je skvělou volbou pro rychlou a chutnou večeři, která potěší všechny členy rodiny.

Smažené klobásy se sladkokyselou omáčkou: Kombinace křupavých klobás doplněná o pikantní sladkokyselou omáčku, která vám na jazyku zanechá nezapomenutelný dojem. Tento recept začíná s přípravou klobás, které jsou nakrájeny na plátky a smaženy na pánvi, dokud nezískají zlatavou barvu a křupavost. Mezitím se připravuje sladkokyselá omáčka, která spojuje pikantní a sladké chutě. Hotové klobásky se podávají s připravenou omáčkou, která dodává tomuto pokrmu jedinečnou kombinaci chutí. Smažené klobásy se sladkokyselou omáčkou jsou ideální volbou pro rychlou a chutnou večeři, která potěší každého člena rodiny.

Klobásové bagety s křupavou cibulkou: Pečená klobása, obložená jemnou vrstvou křupavé cibulky a zabalena do lahodného bagetu - to je recept na skvělý chutný zážitek. Tento recept začíná s přípravou klobásy, která se nakrájí na plátky a spolu s cibulkou je smažena na pánvi, dokud nezískají zlatavou barvu a křupavost. Mezitím se připravují bagety, které jsou nakrájeny a lehce opečeny v troubě. Hotové bagety se poté naplní připravenou směsí klobásy a cibulky, čímž vznikne lahodný a sytý pokrm. Klobásové bagety s křupavou cibulkou jsou ideální volbou pro svačinu na cestách nebo jako rychlá večeře po náročném dni.

Warischova pečená klobása je exkluzivní pochoutka, která se stala klasikou české kuchyně. S její bohatou chutí a aromatem osloví nejen milovníky tradičních receptů, ale i ty, kteří hledají nezaměnitelnou lahůdku pro různé příležitosti. Ideální pro večírky, pikniky nebo jednoduché obědy. Díky své unikátní chuti a kvalitě představuje Warischova pečená klobása neodolatelnou volbu pro každého, kdo touží po pravé domácí chuťové extázi.

Warischova pečená klobása - klasika, která potěší každého milovníka dobrého jídla.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: